Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
08.07.2016
248
0

На Олімпіаду наші спортсмени поїдуть з подарунками від земляків

На Олімпіаду наші спортсмени поїдуть з подарунками від земляків

Сьогодні Херсонщина проводжала 8 спортсменів на найголовніші спортивні змагання планети - Олімпійські ігри, які проходитимуть в Ріо-де-Жанейро.

В іграх братимуть участь Артем Морозов, Дмитро Міхай, Дарина Верхогляд, Євгенія Німченко (веслування академічне), Андрій Проценко та Ірина Новожилова (легка атлетика), Анастасія Павлова (стрільба з луку), Дмитро Чумак (важка атлетика).

У серці міста на площі Свободи, херсонці, військовослужбовці, депутати, голова обласної ради Андрій Путілов, очільник Херсонщини Андрій Гордєєв щиро бажали своїм спортсменам перемоги, прославити наш край.

Сьогодні тільки троє з 8 наших олімпійців Дмитро Міхай, Анастасія Павлова, Артем Морозов змогли бути присутніми на святі, адже інші вже за межами України на тренувальних зборах. Невдовзі й їх колеги вирушать в далекий путь, захищати честь нашої країни.

Андрій Путілов приєднався до численних побажань перемоги. Він підкреслив, що спортсменам, досягненнями яких пишається Херсонщина, допомагають і підтримують не словами, а ділом. 

«Нещодавно, трьом спортсменам виділили квартири в Білозерці. І я впевнений, що коли вони повернуться після Олімпіади, то залишаться на Херсонщині. Наше завдання зберегти найкращих і найвидатніших представників нашого краю і надати їм змогу гідного жити на своїй землі», - підкреслив у вітальному слові Андрій Путілов.

Обіцяють заохотити спортсменів і за участь в цьогорічній Олімпіаді.

Андрій Гордєєв наголосив, що впевнений, перемога буде за нашими спортсменами. Він подякував депутатам обласної ради, які виділили на участь спортсменів у Ріо 250 тисяч гривень. На сцені олімпійцям також вручили сертифікати на отримання винагороди.

А щоб підтримка херсонців завжди була з олімпійцями, їм подарували Книгу побажань. Кожен мав змогу залишити своє послання для олімпійців. І херсонці свій шанс не змарнували. Що саме приємне, багато дітей долучилися до акції.

Не з чуток знає, що таке стояти на п'єдесталі, що таке хвилювання, відповідальність, а також підтримка за спиною тисячі українців, бронзова призерка літніх Олімпійських ігор 2004 року, залужений майстер спорту з гандболу Анастасія Бородіна. Вона також завітала провести наших спортсменів на ігри.

«Це велике випробування, а також велике щастя. Це грандіозна подія, яка об'єднує мільйони людей. Мало, що в житті зрівняється з тією секундою, яка вирішує долю змагань. Я вам бажаю пережити тріумф, а ми в вас віримо і підтримуємо», - побажала Анастасія.

Олімпійці, розчулені увагою і вірою в них стількох херсонців подякували за колосальну підтримку і пообіцяли докласти максимум зусиль, аби привезти додому медалі.

Поїде з олімпійцями в Ріо ще один символічний подарунок від земляків - Державний прапор.

А ми ж будемо вболівати за наших спортсменів !

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину