Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2019
14.07.2016
135
0

На курортах Херсонщини продовжують знаходити «лівий» алкоголь

На курортах Херсонщини продовжують знаходити «лівий» алкоголь

Тільки за один день роботи на узбережжі Залізного Порту вилучили понад півтони «лівого» алкоголю. Саме такий результат дав оперативний рейд з легалізації підакцизних товарів, повідомляють в ГУ ДФС області. 

За результатами перевірок працівниками Головного управління ДФС у Херсонській області встановлено 16 фактів порушення вимог ст. 15 ЗУ від 19 грудня 1995 року №481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» щодо реалізації алкогольних напоїв без дозвільних документів.

Також в ході рейду виявлено 6 неоформлених найманих працівників, праця яких використовувалась без оформлення офіційних трудових відносин.

Із незаконного обігу вилучили та передали на відповідальне зберігання алкогольні напої у кількості 53,84 дал орієнтовною вартістю 32,2 тис. гривень.

Окрім того, на порушників - власників алкогольної продукції, складено 3 протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП. Перевірки тривають.

нагадаємо, на днях на курортах Херсонщини вилучили з незаконного обігу майже 1 тис. літрів алкогольних напоїв.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину