Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
01.08.2016
339
0

На контрольно-пропускних пунктах на Херсонщині наведуть лад

На контрольно-пропускних пунктах на Херсонщині наведуть лад

Нещодавно очільник області Андрій Гордєєв разом із керівниками Азово-Чорноморського оглянули контрольно-пропускні пункти «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар», повідомляє прес-служба ХОДА. 

Під час інспекції виявили типові для всіх КПВВ недоліки в санітарному стані та благоустрою. Це й необкошений сухостій, купи сміття, нелегальні точки продажу, розбиті доріжки для пішоходів, які вимушені через це пересуватися дорогою та інше.

Андрій Гордєєв надав конкретні доручення керівникам підрозділів та відповідних райдержадміністрацій:

«Необхідно організувати тристоронні договірні стосунки з Укравтодором, на території якого розміщені нелегальні торгові палатки, а також офіційну реєстрацію торгових точок із дотриманням необхідних санітарних нормам і податковими зобов'язаннями. Залучити підприємства для виконання робіт з благоустрою та наданню санітарних послуг. Наша територія повинна бути належно облаштованою та комфортною як для споживачів, так і власників та торговців», - зазначив очільник області.

Як відмітив начальник Азово-Чорноморського управління ДПСУ, полковник Андрій Вальчук, за добу через три контрольно-пропускних пункти проходять близько 12 тис. людей, 70% з яких перетинають КПВВ «Чонгар».

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину