Pik
Сьогодні, 19 Октября 2019
01.08.2016
273
0

На контрольно-пропускних пунктах на Херсонщині наведуть лад

На контрольно-пропускних пунктах на Херсонщині наведуть лад

Нещодавно очільник області Андрій Гордєєв разом із керівниками Азово-Чорноморського оглянули контрольно-пропускні пункти «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар», повідомляє прес-служба ХОДА. 

Під час інспекції виявили типові для всіх КПВВ недоліки в санітарному стані та благоустрою. Це й необкошений сухостій, купи сміття, нелегальні точки продажу, розбиті доріжки для пішоходів, які вимушені через це пересуватися дорогою та інше.

Андрій Гордєєв надав конкретні доручення керівникам підрозділів та відповідних райдержадміністрацій:

«Необхідно організувати тристоронні договірні стосунки з Укравтодором, на території якого розміщені нелегальні торгові палатки, а також офіційну реєстрацію торгових точок із дотриманням необхідних санітарних нормам і податковими зобов'язаннями. Залучити підприємства для виконання робіт з благоустрою та наданню санітарних послуг. Наша територія повинна бути належно облаштованою та комфортною як для споживачів, так і власників та торговців», - зазначив очільник області.

Як відмітив начальник Азово-Чорноморського управління ДПСУ, полковник Андрій Вальчук, за добу через три контрольно-пропускних пункти проходять близько 12 тис. людей, 70% з яких перетинають КПВВ «Чонгар».

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину