Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
26.07.2016
195
0

На колегії ХОДА розповіли, як покращують ситуацію в галузі тваринництва

На колегії ХОДА розповіли, як покращують ситуацію в галузі тваринництва

На сьогоднішній колегії ХОДА говорили про ситуацію в галузі тваринництва.

Як було зазначено, у першому півріччі в області зменшилось виробництво тваринницької продукції на 14,2% у порівняні з відповідним періодом минулого року. Так зменшилась реалізація на забій худоби та птиці у живій масі на 6,8%, молока - на 2,1%, яєць - на 33,9%, вовни - на 12,1%.

Також спостерігається тенденція щодо скорочення чисельності великої рогатої худоби - на 1,8% за перше півріччя 2016 року та птиці на 41,1%.

Значне зменшення чисельності великої рогатої худоби відмітили у сільськогосподарських підприємствах Великолепетиського району на 71,5%, у тому числі, корів на 78,1%, у Голопристанському районі свиней на 53,1%, овець та кіз в Скадовському районі на 26,3%, птиці в Білозерському районі на 67,1%.

Для покращення ситуації в галузі тваринництва Департаментом агропромислового розвитку обласної державної адміністрації супроводжується інвестиційний проект USAID/Партнерство заради інновацій «Розвиток сімейних ферм». Так, він передбачає реконструкцію 8 сімейних ферм на території Скадовського (4 ферми), Бериславського (1), Нижньосірогозького (1), Каховського (1) та Цюрупинського (1) районів.

Окрім того, у ІІІ кварталі цього року планується завершити реалізацію інвестиційних проектів з будівництва ІІ черги молочно-товарної ферми у Верхньорогачицькому районі. Також продовжується будівництво родильного відділення для корів у Генічеському районі.

Запланували провести ряд заходів для створення сільськогосподарських кооперативів, сімейних фермерських господарств, забійних пунктів та пунктів штучного запліднення, виділення земельних ділянок для випасу худоби.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину