Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
14.07.2016
162
0

На Херсонщину їде голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна

На Херсонщину їде голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна

15 липня Голова ДРС Ксенія Ляпіна відвідає Херсонську область.

Під час брифінгу, який відбудеться у Херсонській обласній державній адміністрації, вона розповість про новітні інструменти державного управління, аналіз регуляторного впливу та М-тест.

Разом з Головою ДРС з представниками ЗМІ поспілкується й голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

У програмі візиту - навчальний семінар для держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування Херсонщини, під час якого експерти Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) навчатимуть новітнім інструментам державного управління, аналізу регуляторного впливу та проведенню М-тесту.

Нагадаємо, що Державна регуляторна служба України та Програма USAID ЛЕВ проводять по Україні навчальні семінари для працівників органів державної влади та місцевого самоврядування з метою поширення знань та навичок щодо використання нової європейської методики АРВ, частиною якої є М-тест, у зв'язку із вступом у дію Постанови КМУ від 16.12.2015 р. № 1151. Вимогою цієї постанови є супровід цифровими розрахунками кожного проекту регуляторного акту.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину