Pik
Сьогодні, 15 Вересня 2019
15.06.2016
135
0

На Херсонщині зупинили контрабанду автомобілів

На Херсонщині зупинили контрабанду автомобілів

На Херсонщині викрили протиправну діяльність приватних підприємців, які незаконно ввозили автотранспортні засоби на територію області, повідомляють в прес-службі ГУ ДФС області. 

Незаконний бізнес зупинили в рамках операцій «Рубіж-2016», «Акциз-2016» та розпочатого досудового розслідування, що кваліфікується за ч.1 ст.212 КК України, працівники слідчого управління фінансових розслідувань та оперативного управління Головного управління ДФС у Херсонській області спільно з митниками та працівниками управління захисту економіки (Департаменту захисту економіки Національної поліції

Під час здійснення досудового розслідування задокументовали факти незаконного ввезення на митну територію України автотранспортних засобів без сплати акцизного податку, мита та інших платежів. На підставі судових ухвал проведено обшуки в місцях зберігання автомобілів.

Під час обшуків податкові міліціонери вилучили 15 легкових автомобілів. Сумарна вартість вилучених транспортних засобів встановлюється.

Досудове слідство у кримінальному провадженні здійснює слідче управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області. Слідчі дії тривають.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину