Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
28.06.2016
287
0

На Херсонщині започатковують "децентралізаційні" інтерактивні майданчики

На Херсонщині започатковують "децентралізаційні" інтерактивні майданчики

30 червня в Херсоні відбудеться засідання регіональної платформи «Законодавча підтримка місцевого самоврядування в частині децентралізації влади в Україні».

У заході візьмуть участь депутати Верховної Ради України від виборчих округів Херсонської області, представники органів місцевого самоврядування, громадськості, обласної державної адміністрації.
Передбачається й участь голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва та голови Херсонської обласної ради Андрія Путілова.

З метою захисту інтересів територіальних громад на рівні Верховної Ради України в усіх регіонах, у тому числі в Херсонській області, Асоціація міст України започатковує регіональні платформи - інтерактивні майданчики для налагодження контактів між народними депутатами, представниками органів місцевого самоврядування, місцевими адміністраціями для обстоювання позицій, які представляють спільні інтереси територіальних громад, підтримки законопроектів, напрацьованих АМУ спільно з міськими головами, - повідомляє у Фейсбук Херсонський офіс реформ.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину