Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
02.08.2016
163
0

На Херсонщині вода вже забрала життя 26 людей, рятувальники застерігають

На Херсонщині вода вже забрала життя 26 людей, рятувальники застерігають

Не дивлячись на постійну роз'яснювальну роботу, попередження з боку рятувальників, з початку купального сезону на Херсонщині зареєстровали 26 випадків загибелі людей на воді, з яких 5 дітей.

Більшість трагічних випадків стається саме під час купання на каналах.

Тому рятувальники продовжують проводити рейди по місцях невизначених для купання.

Днями інспекторський склад Каланчацького районного сектору ГУ ДСНС області побував у місцях заборонених для купання: біля Північно-Кримського та зрошувального каналів.

Такі штучні водойми в літню спеку дуже привабливі для місцевого населення. Спиняються тут і подорожні аби поплавати. Про небезпеку не думають, адже кожен впевнений, що з ним нічого поганого статись не може. Проте щорічно на каналах втрачаються людські життя. Цього року на каналах втопилося 11 осіб - за статистикою це найбільша цифра по загиблих на воді.

У ході рейду рятувальники провели профілактичні бесіди з людьми, які не зважаючи на те, що канал є місцем небезпечним і не пристосованим для купання, приходять сюди компаніями, купаються, пірнають, стрибаючи з мосту у воду.

На даний час на території області органами місцевого самоврядування визначено 204 місця масового відпочинку на воді, з яких введено відповідним чином в експлуатацію - 92.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину