Pik
Сьогодні, 15 Вересня 2019
07.10.2016
150
0

На Херсонщині власникам молочних сільськогоскооперативів країни, презентували підприємство створене у співпраці з ЄС

На Херсонщині власникам молочних сільськогоскооперативів країни, презентували підприємство створене у співпраці з ЄС

Вчора у рамках стаді-туру «Розвиток сільських територій через обслуговуючу кооперацію» представникам молочних кооперативів з 8 областей, представили успішний в області кооператив СОК «МарфушКа» та розповіли історію його становлення.

У 2009 році в селі Новомиколаївка було створено сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Марфуша», який займається заготівлею та переробкою молока. Нині «Марфуша» займає лідируючі позиції серед аналогічних переробних підприємств Скадовщини. З метою розширення переробки молочної продукції і здійснення її пакування у відповідності до світових стандартів (передусім, з перспективою її експорту до Європейського Союзу), у 2015 році був створений кооператив «МарфушКа». У 2016 році цей кооператив взяв участь у спільному проекті Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - III». Завдяки цій співпраці було придбано необхідне обладнання для переробки молока в сири.

Усе це розповіла учасникам стаді-туру Анна Куценко, керівник кооперативу. Вона, також, наголосила на тому, що співпраця з Програмою розвитку ООН дає кооперативам можливість розвиватись і висловила переконання у необхідності розширення участі українських підприємств у проектах Європейського Союзу і Програми розвитку ООН.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину