Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
29.07.2016
117
0

На Херсонщині визначилися з планами проведення інвестфоруму «Таврійські горизонти»

На Херсонщині визначилися з планами проведення інвестфоруму «Таврійські горизонти»

Учора, 28 липня, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв зустрівся з керівниками провідних підприємств та установ Херсонщини - обговорили план проведення Міжнародного інвестиційного Форуму «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

Зокрема Андрій Гордєєв представив підприємцям кураторів напрямків, які будуть презентовані на Форумі. Так, кураторами у галузі агропромисловості, енергетики, туризму та інвестиційного потенціалу стали представники структурних підрозділів ОДА та керівник ТОВ «Агентство регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад».

Очільник області закликав надавати пропозиції щодо цікавих інвестиційних проектів та майданчиків для подальшої презентації на Форумі.

«Влада та бізнес спільними зусиллями зможуть змінити в області інвестиційний клімат на краще», - зазначив Андрій Гордєєв.

Окрім запланованих панельних дискусій, корисним заходом для підприємців області стануть особисті зустрічі з потенційними інвесторами, які будуть організовані під час Форуму, щоб кожен зміг презентувати свій проект зацікавленим закордонним вкладникам капіталу.

Крім того, під час Форуму планується проведення засідання Міжнародного трейд-клубу, основною метою діяльності якого є інформування іноземних дипломатів про економічний, експортний, науково-технічний потенціал України та окремих регіонів, сприяння українським центральним та місцевим органам державного управління в залученні інвестицій, встановленні ділових контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями.

Голова ОДА наголосив на важливому аспекті у роботі з інвесторами:

«Потрібно створити сприятливий клімат та умови для того, щоб як у внутрішніх, так як і у зовнішніх інвесторів було бажання вкладати кошти у бізнес області. Для цього нам потрібно вирішити проблеми в питаннях легалізації заробітної плати, тіньового бізнесу та не допустити фактів рейдерства в області».

Нагадаємо, 30 вересня у місті Нова Каховка відбудеться щорічний Міжнародний інвестиційний Форум «Таврійські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину