Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
04.05.2016
137
0

На Херсонщині викрили підпільний горілчаний цех

На Херсонщині викрили підпільний горілчаний цех

Поліцейські вилучили понад 32 тисячі літрів сумнівної алкогольної продукції та спецобладнання для виготовлення сурогату. Вартість вилученого сягає майже 6 мільйонів гривень.

Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції у Херсонській області отримали інформацію щодо діяльності на території регіону цеху по виробництву фальсифікованої алкогольної продукції. У ході її перевірки вона підтвердилась.

За матеріалами УЗЕ слідчим управлінням ГУ ДФС у Херсонській області було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

У рамках кримінального провадження оперативники УЗЕ встановили місце знаходження підпільного цеху, місця зберігання виготовленої алкогольної продукції, фурнітури та тари, місця збуту, а також задокументували факти злочинної діяльності.

Встановлено, що у підпільному цеху виготовляли фальсифіковані алкогольні напої. Рецепт досить простий: до спирту додавали різні ароматизатори та барвники. Фальсифіковані коньячні вироби виготовляли під торгівельними марками заводів-виробників Республіки Молдови із використанням відповідної фірмової фурнітури. Реалізація фальсифікату здійснювалась у тетрапаках об'ємом 5 та 10 літрів через мережу реалізаторів на території Херсонщини та України, а також з використанням служб доставки.

Також встановлено, що спирт до цеху постачали мешканці інших областей, який вони незаконно отримували з території Російської Федерації, Молдови та від вітчизняних підприємств-виробників.

Так, працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції спільно з представниками фіскальної служби у Херсонській області припинили діяльність підпільного цеху по виробництву алкогольної продукції та провели 15 санкціонованих обшуків.

Правоохоронці вилучили 22 тисячі літрів спирту, понад 10 тисяч літрів готової фальсифікованої коньячної та горілчаної продукції, обладнання та фурнітуру для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, а також кошти у сумі 6,8 тисяч гривень.

Вартість вилученого сягає 6 мільйонів гривень.
За дане кримінальне правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину