Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2021
26.07.2017
306
0

На Херсонщині виявлено 11 нелегальних мігрантів

У період з 13 по 23 липня на Херсонщині, з метою виявлення іноземців та осіб без громадянства (далі-ОБГ), які незаконно перебувають на території України проведено цільові профілактичні заходи.

Про це повідомляє Управління ДМС у Херсонській області, передає ПІК.

Працівниками міграційної служби, спільно зі співробітниками Національної поліції області, Херсонського та Бердянського прикордонних загонів, працівниками Служби безпеки здійснено контроль за виконанням іноземцями та особами без громадянства ( далі - ОБГ ) міграційного законодавства України.

У ході практичного етапу заходу, який тривав з 15 по 23 липня, спеціалістами ретельно перевірено місця значного скупчення іноземних громадян: вокзали та автостанції , продуктові та речові ринки, торгові майданчики, навчальні заклади, гуртожитки та готелі .

За результатами перевірок на Херсонщині виявлено 11 нелегальних мігрантів, відносно яких прийнято рішення про примусове повернення в країну походження.

Серед порушників міграційного законодавства - громадяни Російської Федерації, Вірменії, Азербайджану, Узбекистану та ін.

Загалом складено 47 адміністративних протоколів, накладено штрафів на суму понад 31 тисячу гривень.

Робота по протидії незаконній міграції в області триває постійно, співробітниками вживаються всі можливі заходи боротьби з нелегальними мігрантами згідно із законодавством.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину