Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
06.05.2016
122
0

На Херсонщині відзначають День медичної сестри

«Ваша праця - це важкий бій з хворобою, в який ви вступаєте пліч-о-пліч з лікарями! Бій за життя і здоров'я людини. Вітаю вас імені усього депутатського корпусу обласної ради», - з такими словами сьогодні, під час урочистостей, присвячених Міжнародному дню медичної сестри, звернулася до медичних сестер Херсонщини заступник голови обласної ради Оксана Рукавішнікова. Про це у фейсбук повідомляє Херсонська обласна рада.

Захід відбувся в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Куліша за участі керівництва обласної ради та облдержадміністрації.

Побажав усього найкращого та вручив Почесні грамоти медсестрам голова ОДА Андрій Гордєєв. Він наголосив, що для пацієнтів лікарень дуже велике значення має саме турбота медичних сестер.

Оксана Рукавішнікова вручила Подяки голови обласної ради за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров'я населення області, високий професіоналізм Завадській Тетяні, медичній сестрі кардіологічного відділення КЗ Херсонської обласної ради «Обласний кардіологічний диспансер» та Олені Самойленко, старшій медичній сестрі обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом. Тетяна Завадська має загальний стаж роботи 37 років, у кардіодиспансері працює з 1990 року. Олена Самойленко налагодила в області роботу з питань руху та моніторингу препаратів для лікування ВІЛ-інфікованих пацієнтів.

«Нехай у ваших оселях, наші милосердні сестри, завжди панують мир, злагода і любов!», - побажала всім медичним сестрам Херсонщини заступник голови обласної ради.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину