Pik
Сьогодні, 18 серпень 2019
23.05.2014
160
0

На Херсонщині відбулася нарада з орендарями водних об’єктів Білозерського району

На Херсонщині відбулася нарада з орендарями водних об’єктів Білозерського району

Управління охорони використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області повідомляє, що 20 травня в Білозерському районі відбулася спільна нарада за участі голови райдержадміністрації та його заступника, голови районної ради, начальника управління агропромислового розвитку при райдержадміністрації, начальника відділу водних ресурсів Цюрупинського міжрайонного управління водних ресурсів та посадових осіб Херсонрибоохорони з суб'єктами господарювання району, які використовують водні об'єкти на умовах оренди для риборозведення.
На нараді розглядалося питання щодо виконання суб'єктами аквакультури Білозерського району показників та завдань Комплексної регіональної програми раціонального використання водних об'єктів і розвитку рибного господарства Херсонської області до 2020 року в частині вирощування товарної риби, а також законність використання водних об'єктів у відповідності до прийнятого Закону України «Про аквакультуру» та нормативно-правових актів до нього.
В Білозерському районі 14 суб'єктів господарювання використовують для риборозведення водні об'єкти загальною площею 550 га водного дзеркала. Відповідно до планового завдання Комплексної регіональної програми в районі передбачено виловити 152,9 тонни товарної риби.
З першого питання порядку денного наради були обговорені заходи про виконання показників програми у 2014 році, які розробила районна державна адміністрація. В обговорені активну участь приймали орендарі водних об'єктів, піднімалися питання, які необхідно вирішувати спільно із керівниками району.
З другого питання порядку денного наради присутні обговорили необхідність та порядок переоформлення діючих договорів оренди на Типовий договір оренди водного об'єкту, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.05.2013 № 420.
Нарада проведена в рамках виконання рішення, прийнятого за підсумками засідання робочої групи з питань організації та забезпечення виконання Комплексної регіональної програми раціонального використання водних об'єктів і розвитку рибного господарства Херсонської області до 2020 року і була висвітлена в місцевих засобах масової інформації.
Подібні наради будуть проведені і в інших районах області, на яких крім вирішення основних питань, суб'єкти господарювання по всіх хвилюючих їх питаннях будуть мати можливість спілкуватися із керівниками району та представниками контролюючих органів області і обмінюватися думками один з одним.

Сектор аквакультури Херсонрибоохорони

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину