Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
17.06.2016
172
0

На Херсонщині учасники АТО мають першочергове право на участь у житлових програмах

На Херсонщині учасники АТО мають першочергове право на участь у житлових програмах

Під час засідання колегії обласної державної адміністрації начальник управління містобудування та архітектури Григорій Ходін поінформував про будівництво в області доступного житла та розроблення відповідних програм щодо забезпечення житлом сімей учасників антитерористичної операції.

Так, на Херсонщині реалізуються ряд державних та регіональних програм із забезпечення населення доступним житлом. За період реалізації в регіоні державної житлової політики до участі у програмах з будівництва доступного житла залучено720 громадян області.

Наразі першочергове право на отримання довгострокових пільгових кредитів на будівництво, придбання та реконструкцію житлових будинків мають сім`ї учасників АТО.
Разом з тим прозвучало, що дані програми недостатньо ефективно реалізуються у районах. Хоча загалом на Херсонщині зарезервовано 168 земельних ділянок для розгортання будівництва соціально- доступного житла на території 11 районів області загальною площею - 91,456 га.

Саме тому голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв звернувся до голів районних державних адміністрацій з тим, щоб вони якомога швидше активізували роботу щодо будівництва та процесу не тільки реєстрації, а й виділення даних земельних ділянок.

Також особливу увагу звернули на питання забезпечення житлом військовослужбовців та учасників АТО.

«У більшості випадків родини учасників антитерористичної операції, які потребують поліпшення житлових умов, не мають достатньо власних коштів для участі у житлових програмах на загальних засадах, тому необхідним є впровадження відповідних механізмів для зменшення фінансового навантаження на них. Саме тому ми ініціювали внесення змін до програм, особливо відносно сімей загиблих учасників АТО», - пояснив Григорій Ходін.

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину