Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
30.06.2016
181
0

На Херсонщині у День поля запустили вітчизняну зрошувальну техніку

На Херсонщині у День поля запустили вітчизняну зрошувальну техніку

Сьогодні на території Кізомиської сільської ради у ТОВ «Корабелка-Агро» відзначали День поля. На свято запросили голову облради Андрія Путілова та голову ОДА Андрія Гордєєва, депутатів обласної ради. Про це Херсонська обласна рада повідомяє на своїй сторінці в фейсбук. 

Серед почесних гостей був присутній представник ЄБРР - Василь Гонгер.

У рамках Дня поля перерізали «червону стрічку» та запустили зрошувальні агрегати виробництва Херсонського машинобудівного заводу.

«Дуже важливо, що дощувальна техніка саме вітчизняного виробництва, вона збирається на Херсонському машинобудівному заводі, - зазначив Андрій Путілов. - Це нові робочі місця та податки в місцеві бюджети, за рахунок яких буде розвиватися і соціальна сфера».

Як зазначив Олександр Кручененко, директор ТОВ «Корабелка-Агро», відновлення зрошення та встановлення нових зрошуваних агрегатів дасть можливість значно збільшити урожайність та створити додаткові робочі місця, а також збільшити плату місцевим жителям за оренду земельних ділянок.

За словами генерального директора ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» Олександра Олійника, деталі до виробництва зрошувальних агрегатів виготовляються на Херсонщині. Тут проходить і їх збірка. Єдине, що імпортується з-за кордону - це двигуни.

«Наразі ми ведемо перемовини із заводом, який працює на території області та виготовляє потрібні нам двигуни. Ми маємо наміри закуповувати двигуни саме їхнього виробництва», - зазначив Олександр Олійник. Вартість одного такого зрошувального агрегату вітчизняного виробництва складає 1 млн.грн., що майже в три рази дешевше ніж імпортний.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв відзначив, що є чітка позиція керівництва країни щодо підтримки зрошення на півдні України, зокрема, на Херсонщині.

За його словами, планується зустріч з питань розвитку зрошення за участі Уряду, директора Світового банку в Україні, народних депутатів України. Голова Херсонської ОДА сподівається також долучитися до переговорного процесу.

«Сьогодні зрошення виходить на інший рівень у відносинах нашого уряду зі Світовим банком і іншими фінансовими організаціями», - каже голова ОДА. Гордєєв також прокоментував ситуацію щодо закінчення будівництва підстанції «Нова», яка повинна вирішити питання сталого енергопостачання споживачів Чаплинського й Каланчацького районів та вирішити питання зі зрошенням. Будівництво підстанції мали закінчити вже 1 липня, проте виникли технічні збої і закінчення будівництва від терміновано на 10 днів. Ситуація напружена, але контрольована», - відзначив Гордєєв.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину