Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
09.07.2017
363
0

На Херсонщині: "три копійки" паркувального збору

На Херсонщині всі населені пункти області, крім двох міст - Херсона та Скадовська, разом отримали за перше півріччя 2017 року до своїх бюджетів лише 5 тис. гривень паркувального збору.
Про це розповіла начальник сектору комунікацій відділу організації роботи Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області Ірина Сальник, передає ПІК.
"На Херсонщині за 6 місяців 2017 року до місцевих бюджетів області надійшло 868,8 тис. гривень збору за використання місць для паркування транспортних засобів. Із цієї загальної суми 828,3 тис. гривень отримано у місті Херсоні та 35,4 тис. гривень - у курортному місті Скадовськ. Решта населених пунктів області, серед яких, зокрема, відомі в Україні курорти Залізний Порт, Генічеськ, населені пункти Арабатської Стрілки, Лазурне, Приморське (колишня назва - с. Більшовик - ред.), а також досить великі міста обласного значення Каховка і Нова Каховка, разом зібрали до своїх бюджетів, образно кажучи, три копійки паркувального збору", - розповіла Сальник.
Як вона зазначила, загалом Херсонщина отримала до місцевих бюджетів за 6 місяців 2017 року на 33,6 тис. гривень більше паркувального збору, ніж за відповідний минулорічний період. "Але це не та сума, яку б могли мати місцеві бюджети області від паркувального збору. На території Херсонщини велика кількість автотранспортних засобів. Досить, наприклад, подивитися зараз хоча б на той майже суцільний потік легкових автомобілів на дорогах області, якими відпочивальники їдуть до її приморських курортних населених пунктів, щоб зрозуміти, що надходження до місцевих бюджетів від паркувального збору можуть і повинні бути в регіоні значно більшими", - сказала Сальник.
Наразі ж, як повідомила Сальник, зацікавленість у надходженнях до місцевого бюджету від паркувального збору спостерігається на Херсонщині лише у міської влади Херсона та Скадовська. "До речі, і у Херсоні, і у Скадовську протягом першого півріччя 2017 року зросли надходження до їх бюджетів від паркувального збору", наголосила начальник сектору комунікацій ГУ ДФС в області.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину