Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
02.07.2016
130
0

На Херсонщині розпочався місячник добровільної здачі зброї

На Херсонщині розпочався місячник добровільної здачі зброї

З 1 по 31 липня в Херсонській області проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, спеціальних засобів, вибухових матеріалів та їх реєстрація в установленому законодавством порядку.

Незаконне зберігання зброї, боєприпасів, спеціальних засобів та вибухових матеріалів є не лише правопорушенням, а й становить небезпеку, для тих, хто їх зберігає.

Людина, яка добровільно здала вогнепальну та холодну зброю, бойові припаси або вибухові речовини (матеріали), що зберігаються у неї без відповідного дозволу, звільняється від кримінальної відповідальності.

"Якщо ви маєте незареєстровану зброю, але хочете жити у злагоді із Законом, то у період проведення місячника добровільної здачі зброї вам слід звернутися до підрозділів поліції за місцем проживання, де працівники дозвільної системи нададуть вам кваліфіковану консультацію та допоможуть у легалізації зброї. Жителям м. Херсона з питань здачі та реєстрації зброї необхідно звернутись у сектор дозвільної системи Херсонського відділу поліції за адресою: м. Херсон, вул. Лютеранська (Кірова), 4. Довідки за телефонами: 45-94-04; 45-90-95; 45-90-99", - повідомляють в відділі комунікації ГУНП в Херсонській області.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину