Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
04.06.2016
204
0

На Херсонщині психологи-волонтери «підставляють плече друзів» учасникам АТО

На Херсонщині психологи-волонтери «підставляють плече друзів» учасникам АТО

Вчора, 3 червня, на Херсонщині розпочав роботу семінар для психологів, соціальних працівників, які працюють з групами взаємодопомоги та взаємопідтримки учасників АТО та членів їхніх родин.

Захід проводить громадська організація Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір» та Херсонський обласний благодійний фонд «Джерело життя» за проектом «Сприяння соціальної адаптації учасників АТО та їхніх родин через надання психологічної та юридичної допомоги, що здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Це перша група представників районів, які вирішили поділитися своїми знаннями, душевною теплотою, гарячими серцями з учасниками бойових дій, їхніми дружинами, матерями, дітками, надати їм впевненості в собі, відчуття «плеча друзів».

З привітаннями до присутніх звернулася психолог-консультант Гіла Петрова (Хайфа Ізраїль), керівник Центру допомоги учасникам АТО Наталія Возаловська, координатор Центру з питань психологічної реабілітації учасників АТО, військовий психолог, капелан Андрій Калита, координатор Центру з питань юридичної та правової підтримки і допомоги Наталія Бімбірайте.

Всі учасники семінару налаштовані на цікаву динамічну роботу, отримання знань, ідей, наснаги, досвіду, повідомляється на сторінці Центру допомоги учасникам АТО області у Фейсбук.

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину