Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
26.07.2016
133
0

На Херсонщині промислові показники зростають

На Херсонщині промислові показники зростають

Як повідомили на колегії ХОДА, збільшився випуск продукції на підприємствах машинобудування, з виробництва гумових і пластмасових виробів, текстильного виробництва.

Також це стосуєтсья підприємств з виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри , де на 18,1% збільшилися обсяги, підприємств з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції - на 16,1%, виготовлення виробів з деревини, паперу та поліграфічної діяльності - на 9,1%, металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів - на 5,8%.

Взагалі ж, протягом січня - травня реалізували промислової продукції на 8997,2 млн грн, що в 1,2 рази більше обсягу за відповідний період 2015 року.

Проведена облдержадміністрацією протягом 2014 - 2016 років робота з Міністерством оборони України дозволила залучити до виконання державного оборонного замовлення підприємства легкої промисловості Херсонщини. Мова йде про  ТОВ «Швейна фабрика «ВіД», ТОВ «Цюрупинська швейна фабрика «Юність» та Херсонське учбово-виробниче підприємство УТОГ.

А залучення на провідні суднобудівні підприємства області іноземних та вітчизняних замовників дозволило вперше за 3 останні роки збільшити обсяги виробництва промислової продукції в машинобудуванні.

Для підвищення конкурентоспроможності промислових підприємств області Департамент економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації направив інформацію Міністерству оборони України та Мінеконом розвитку України про промисловий потенціал підприємств області та пропозиції залучити їх до виконання державних оборонних замовлень для ЗСУ.

Є й плани на ІІІ квартал. Серед завдань реалізувати домовленості в рамках науково-технічної кооперації з ДК «Укроборонпром» в частині забезпечення силових відомств країни озброєнням, військовою та спеціальною технікою.

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину