Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
22.08.2016
174
0

На Херсонщині продовжують підвищувати обороноздатність

На Херсонщині продовжують підвищувати обороноздатність

Згідно з дорученням Президента України Петра Порошенка, в області тривають заходи із посилення оборони на кордоні з тимчасово окупованим Кримом, повідомяє на своєму сайті голова ХОДА.

20-21 серпня голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв разом із представниками генерального штабу провели рекогносцировку вздовж всього кордону із Кримом для здійснення заходів по підвищенню обороноздатності області.- Всі заходи зі зміцнення першої лінії оборони вже завершено згідно з планом, затвердженим Генштабом, - повідомив Андрій Гордєєв.
Голова Херсонської ОДА також відзначив, що в області також посилено військову присутність. Зокрема, дислоковано додаткові зенітно-ракетні комплекси та розміщено нові військові частини.

- Військових на Херсонщині достатньо для забезпечення миру і спокою громадян, - запевнив Андрій Гордєєв. - А усі їх потреби задовольняються завдяки сприянню облдержадміністрації.
Голова Херсонської ОДА просить херсонців спокійно ставитися до переміщення військової техніки, оскільки на території Херсонщини тривають планові військові навчання.

Окрім цього, Андрій Гордєєв зазначив, що всі КПВВ Херсонської області на межі з Кримом працюють в штатному режимі, а ситуація залишається спокійною та контрольованою.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину