Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
30.06.2016
253
0

На Херсонщині продовжують інспектувати промисловий потенціал області

На Херсонщині продовжують інспектувати промисловий потенціал області

Вчора, 29 червня, керівництво області відвідали потужне підприємство Dunapack Tavria у Цюрупинському районі, яке спеціалізується на виробництві гофротари для сільського господарства, виноробства та харчової промисловості.

Керівництво заводу під час зустрічі з головою облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим та в.о. заступника голови облдержадміністрації Євгеном Рищуком продемонстрували виробничі потужності підприємства та плани його розвитку.

За словами генерального директора підприємства Дениса Белковського, продукція Херсонського заводу переважно поставляється в країни ЄС або служить для упаковки українських товарів, які експортуються: «Сучасна упаковка - це важлива умова для виходу продукції українських виробників на європейський ринок. Наша продукція відповідає усім вимогам західних партнерів».

Денис Белковський також повідомив, що завод Dunapack було побудовано австрійською компанією Dunapack у 2012 році фактично в чистому полі біля Олешок. Це абсолютно новий завод з виробництва гофротари, сума інвестицій у який склала 40 млн євро.

Спілкуючись, Андрій Гордєєв зазначив, що це два показники, за які ми зараз боремося: збільшення інвестицій та зростання індексу будівельної активності: «Я зацікавлений, щоб усі інвестиції в області були публічними. Адже показник динаміки зростання інвестицій впливає на збільшення наступних інвестицій в регіон».

Сьогодні на заводі працює двісті працівників з Херсонщини. Але підприємство планує збільшити кількість працівників двічі за умови виходу на повну потужність. Для цього керівники заводу відверто просять спростити регуляторну державну політику та усунути бюрократію з боку держави, зокрема - це стосується ситуації на митниці.

Андрій Гордєєв запевнив у готовності сприяти розвитку виробництва. Він також відзначив необхідність співпраці сучасних підприємств із закладами профтехосвіти: «Сьогодні система ПТУ відстала від реальних виробничих потреб років на 30. Щоб зберегти систему ПТУ, ми маємо оптимізувати їх роботу відповідно до потреб таких сучасних підприємств».

В свою чергу Євген Рищук повідомив, що при облдержадміністрації буде негайно створена робоча група, яка вивчить чому дане підприємство було змушене перейти на обслуговування в митницю західної України через постійні непорозуміння із херсонськими митниками.

«З цим непорозумінням потрібно розібратися, - наголосив Євген Рищук. - Успішне підприємство має виробничі потужності на Херсонщині, а розмитнювати вантажі мусить за сотні кілометрів».

За підсумками візиту обласного керівництва на підприємство буде підписано меморандум з австрійськими інвесторами щодо розвитку виробництва та сприятливого інвестиційного клімату на Херсонщині.

«Сьогодні інвестори з осторогою дивляться на Україну в цілому. Світ був би готовий інвестувати в Херсонщину за умов прозорості влади та ведення бізнесу. І ми їх забезпечимо», - резюмував Андрій Гордєєв.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину