Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
05.09.2016
187
0

На Херсонщині прикордонники на «гарячому» піймали браконьєра

На Херсонщині прикордонники на «гарячому» піймали браконьєра

Співробітники Держприкордонслужби спільно з взаємодіючими органами ведуть активну роботу по запобіганню правопорушень, в тому числі, що пов'язані з незаконним виходом плавзасобів на воду, та по виявленню порушників, які здійснюють незаконний вилов водних живих ресурсів, повідомляє держприкордонслужба.

Так, учора на узбережжі Чорного моря в районі н.п. Чорноморка військовослужбовці відділу «Очаків» Херсонського загону затримали громадянина України, який здійснював незаконний вилов водних живих біоресурсів. Житель Миколаївщини за допомогою заборонених знарядь лову (80 метрів сітки) на момент виявлення уже встиг нанести збиток державі на суму понад 30 тисяч гривень.

Загалом з початку 2016 року прикордонники самостійно та у взаємодії з іншими правоохоронними органами і службами вилучили більше 16 км сіток, близько 9,5 тонн водних живих ресурсів, 45 незаконних знарядь лову та запобігли збитків державі на понад 3 мільйони гривень.

По всім фактам виявлення браконьєрства військовослужбовцями Херсонського та Бердянського загонів направлені повідомлення до Національної поліції для внесення інформації до ЄРДР та прийняття правового рішення.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину