Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
28.04.2016
201
0

На Херсонщині Президент взяв участь у передачі плавучого доку іноземним замовникам

На Херсонщині Президент взяв участь у передачі плавучого доку іноземним замовникам

Президент Петро Порошенко в рамках робочої поїздки до Херсонської області відвідав Херсонський державний завод «Паллада».

Про це повідомляє офіційний сайт Президента.

Під час зустрічі з трудовим колективом заводу Глава держави наголосив, що це підприємство займає лідируюче місце серед відомих світових компаній-будівельників плавучих доків. Президент подякував колективу за роботу: «Ви демонструєте найкращі якості українських виробників. Так має працювати кожен українець - якісно та своєчасно»

У присутності Президента директор Херсонського державного заводу «Паллада» Валерій Маломан та генеральний директор південно-африканської компанії Southey Holdings PTY ltd Крістофер Спарг підписали Протокол технічної готовності композитного плавучого залізобетонного доку, виготовленого на замовлення цієї компанії.

По завершенню церемонії на доці був піднятий прапор ПАР. Плавучий композитний док проекту 1760 КР призначений для докування і будівництва суден і плавзасобів загальною вагою до 8500 тон.

«Наші партнери, не має жодного сумніву, достойно оцінять якість роботи херсонців. Також переконаний, що сьогоднішня подія стане черговим кроком на шляху активізації економічних контактів між Україною і Південно-Африканською Республікою. Мною дані завдання щодо розширення нашої співпраці з африканським континентом. І ви є піонерами, які прорвалися на цей важливий для нас ринок», - зазначив Глава держави, додавши що док, який передається - стане першим новим виробом такого класу, який імпортується до ПАР.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину