Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
09.07.2016
610
0

На Херсонщині під горами сміття ховалися чудові водоспади

На Херсонщині під горами сміття ховалися чудові водоспади

Чого приховувати ми ще навчилися турбуватися про довкілля, замість захаращувати все навколо.

Ось така звичка свого часу перетворила одну з найкрасивіших місцин українського півдня в занедбаний величезний смітник.

«Спочатку недбайливе ставлення до мальовничого маєтку князя Трубецького в селищі Козацькому (Бериславський район) призвело до того, що в ньому виникла пожежа, наслідки якої просто згребли бульдозером і скинули на узбережжя річки Козак. Не карще поводили себе й жителі прибережної зони, під час забудови вони просто викидали все будівельне сміття на берег.

Останні роки, завдяки активістам і селищній раді, почалося "вичухування" величезного смітника на березі.

Перші ж результати "суботників" і роботи комунальників здивували - під тоннами мотлоху, тоннами побитого скла і ще бозна-чого була похована велика кількість красивезних водоспадів.

Роботи у місцевої влади та активістів ще дуже багато - вивезти тонни каміння, сміття, прорубати чагарники, відновити доріжки. Нажаль, поки ніхто не проявляє зацікавленості, аби допомогти їм це зробити.

А ще зарості дерев і кущів ховають у собі мальовничі тераси, збудовані ще Трубецьким. Якби їх привести до нормального вигляду, Козацьке точно негайно доведеться включати до переліку обов'язкових до відвідування туристичних об'єктів України.

"На початку ХХ століття, згадували сторожили, всі ці тераси потопали в трояндах, і вигляд на них з річки Козак був просто фантастичний", - розповів селищний голова Андрій Чирко», - пише у Фейсбуці Олег Батурін.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину