Pik
Сьогодні, 19 Січня 2021
28.09.2016
387
0

На Херсонщині орудують телефонні шахраї

На Херсонщині орудують телефонні шахраї

Упродовж доби телефонний шахрай заволодів грошима двох жителів Голопристанського району: 68-річного чоловіка та 60-річної жінки.
Потерпілим зателефонував невідомий чоловік, представився співробітником служби безпеки банку і повідомив, що банк переходить на новий рівень безпеки. А щоб ніхто не міг зняти гроші клієнтів, попросив повідомити номер та пін-код карток. Після чого з рахунків жертв зникло майже 16 тисяч гривень.
Відкриті кримінальні провадження за ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».
Шановні громадяни! Будьте більш обачні, не довіряйте особам, які під виглядом банківських працівників намагаються дізнатися реквізити ваших банківських карток:
- якщо вам телефонують нібито з банку і просять повідомити пін-код вашої банківської картки, CVV номер або інші реквізити - це шахрайство. Співробітники банку ніколи не телефонують клієнтам і не розпитують особисті дані. Якщо ви маєте сумніви, чи дійсно вам телефонує справжній співробітник - запитайте, коли і в яке відділення ви можете підійти, щоб вирішити проблему особисто, а не по телефону;
- якщо особа, яка представляється працівником банку, пропонує вам по телефону допомогти у проведенні якихось операцій з карткою - наполягайте на їх проведенні у відділенні банку.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину