Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
29.08.2016
730
0

На Херсонщині фестиваль "Таврійська родина" доводить багатонаціональну єдність

На Херсонщині фестиваль "Таврійська родина" доводить багатонаціональну єдність

26 та 27 серпня у Генічеську вшістнадцяте проходив фестиваль національних культур «Таврійська родина», започаткований ще у 1993 році, адже саме на Херсонщині проживають представники понад 120 різних національностей, які зберігають свої традиції, мову та культуру, повідомляє прес- служба ХОДА.

З часу започаткування фестиваль набував популярності, щороку збільшуючи кількість учасників, які приїжджають не тільки з України, а й з ближнього зарубіжжя.

У 2005 році фестиваль набув статусу Всеукраїнського. Хоча велике свято національного мистецтва завжди збирало представників різних національностей, але були часи, коли фестиваль не проводився через відсутність фінансування.
Цього року проведення фестивалю «Таврійська родина» знову відродили завдяки спільним зусиллям керівництва обласної державної адміністрації, Генічеського району та міста Генічеськ.

На фестивалі були представлені 14 національностей: українці, молдовани, євреї, роми, болгари, кримські татари, білоруси, турки-месхетинці, поляки, росіяни, курди, араби, вірмени,чехи.

Культуру національних меншин та виконавське мистецтво продемонстрували 400 учасників з Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Донецької, Сумської та Київської областей.

Розпочався фестиваль 26 серпня з багатонаціональної ходи. Колективи з прапорами пройшли вулицями міста від парку ім. Т.Г.Шевченка до кінотеатру «Україна». Під час неї лунали українські пісні і учасники фестивалю запрошували усіх глядачів на свято.
У цей день у братній фестивальний вінок були вплетені яскраві танці та пісні з неповторними колоритними мелодіями та мовами.

Окрім цього, під час проведення фестивалю проходила виставка декоративно-ужиткового мистецтва та презентація національних страв. Усі бажаючи мали можливість безкоштовно скуштувати різноманітні страви національних кухонь.

По закінченню свята учасники та глядачі зробили велике коло дружби.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину