Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
18.08.2016
248
0

На Херсонщині для перевірки ФСТ планують створити комісію

На Херсонщині для перевірки ФСТ планують створити комісію

Вчора, відбулося засідання постійної комісії з питань культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму.

У порядку денному були питання, які стосувалися розподілу коштів обласного бюджету у сумі 4 млн. 354 тис.грн на розвиток спорту, повідомляє на своїй сторінці в фейсюук Херсонська обласна рада. 

На початку засідання депутати розглянули детальний план перерозподілу коштів, який підготувало Управління молоді та спорту ОДА. По декільком пунктам були жваві обговорення. Так, члени постійної комісії не підтримали питання фінансування апарату фізкультурно-спортивних товариств. Частину коштів, які були передбачені по цьому пункту, вирішили перенаправити на преміальні для олімпійців та параолімпійців.

Як пояснили депутати, у них виникли питання по деяким по деяким фізкультурно-спортивним товариствам, які знаходяться в жахливому стан.

Депутат Євген Криницький наголосив на необхідність створення комісії для перевірки фінансово-господарської діяльності фізкультурно-спортивних товариств. Члени постійної комісії підтримали колегу та дійшли висновку звернутися до голови облради про створення такої. До складу комісії за рішенням членів постійної комісії мають намір включити депутатів облради, громадськість та представникам профільного управління ОДА, які перевірять діяльність ФСТ.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину