Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
23.08.2016
226
0

На Херсонщині діти переселенців допомогали рятувати світ

На Херсонщині діти переселенців допомогали рятувати світ

Днями психологи Служби порятунку Херсонської області відвідали у Скадовському районі дитячий оздоровчий табір «Романтик», повідомляє сайт ГУ ДСНС України у Херсонській області. Фахівці ДСНС не випадково обрали саме цей заклад, адже тут відпочивають діти, які тимчасово переміщені з Луганської та Донецької областей. Враховуючи обстановку в зоні антитерористичної операції зрозуміло, що діткам дуже потрібна допомога по покращенню стану їх психологічного здоров'я.

Психологи Головного управління ДСНС України у Херсонській області за допомогою ігрового тренінгу з елементами арт-терапії запропонували хлопчикам і дівчаткам побувати в космосі і навіть допомогти вченим при застосуванні особливих вправ врятувати світ.
Останнім завданням тренінгу був малюнок. Не домовляючись один з одним учасники спільної справи повинні були створити дерево, яке мало стати символом колективу.

Діти приїхали до «Романтика» нещодавно і ще не зовсім роззнайомилися, отож дерево в них вийшло не зовсім стандартне, але висновки були зроблені правильні і символ набув зрозумілої форми. Діти з радістю та посмішками на обличчях виконували всі запропоновані вправи. А поставлену перед собою мету по наданню допомоги переселенцям психологи виконали.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину