Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
12.10.2016
162
0

На Херсонщинi діятимуть 107 бригад соціального патрулювання та 47 оперативних штабів

На Херсонщинi діятимуть 107 бригад соціального патрулювання та 47 оперативних штабів

Вчораі під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Валентини Січової проведено засідання координаційної ради з питань розв'язання проблем, пов'язаних з наданням всебічної допомоги бездомним громадянам. До складу ради входять представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, місцевих органів виконавчої влади та громадських організацій.

В ході засідання заслухали інформацію про стан готовності із забезпечення соціального захисту бездомних громадян у зимовий період 2016-17 років.

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Геннадій Причина повідомив, що за інформацією районних та міських управлінь, в області створено 47 оперативних штабів, які координують проведення заходів у зимовий період 2016-17 років на місцях, з настанням холодів планується робота 107 бригад соціального патрулювання.

Крім того, він повідомив, що з метою запобігання загибелі бездомних осіб від переохолодження в осінньо-зимовий період планується відкрити 10 пунктів роздачі гарячої їжі та 43 пункти обігріву.

За результатами зустрічі прийняті відповідні рішення, що дадуть змогу підвищити рівень надання допомоги бездомним громадянам в подальшому.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину