Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2019
07.05.2016
213
0

На Херсонщині черговий «пільговий демарш» від перевізників

На Херсонщині черговий «пільговий демарш» від перевізників

Незважаючи на домовленість про тимчасове «перемирення» між владою і приватними автоперевізниками, останні знову «оголосили війну» пільговим перевезенням.

Нагадаємо, в цьому році компенсацію за пільгові автоперевезення держава «поклала на плечі» місцевих бюджетів, які, чесно кажучи, не були до цього готові.

Поки на Херсонщині шукали вихід, перевізники почали влаштовувати «демарші» - заявляти про припинення пільгових перевезень. Остання подібна заява була наприкінці березня.

Втім, тоді ситуацію владнали. На сесії облради, 31 березня, депутат Юрій Рожков звернувся до місцевих рад з тим, щоби вони вивчили питання, склали своєрідні реєстри пільговиків і передбачили у своїх бюджетах компенсаційні кошти. Тоді ж Рожков повідомив, що є й домовленість з перевізниками, які погодилися безкоштовно возити пільговиків ще до 28 квітня.

Термін сплив, і ось про черговий «демарш» від перевізників у Фейсбуці повідомляє координатор Центру допомоги учасникам АТО при Херсонській ОДА Наталя Возаловська:

«Два дні до Центру приходять учасники бойових дій зі скаргами, що перевізники відмовляються надавати пільгові послуги учасникам АТО, виганяють із автобусів, у грубій формі заставляють викласти гроші за квиток.
Розвісили оголошення, хоча обіцяли, що і надалі будуть надавати пільги таким категоріям, як учасники бойових дій, Чорнобильці 1 категорії, діти - сироти, інваліди війни.

Є закон, є домовленість ОДА з перевізниками, що вони будуть продовжувати безкоштовно перевозити пільгові категорії пасажирів до прийняття рішень органами місцевого самоврядування про компенсацію їм даних витрат.

Якщо комусь із цих категорій буде відмовлено, будь - ласка зателефонуйте і повідомте дату, час, номер автобуса чи прізвище касира.
Телефони: 098-453-04-00, 095-878-83-99».

Що саме робитимуть з цією інформацією і яким чином впливатимуть на перевізників, волонтер, щоправда, не уточнює. Чи вдасться владі в черговий раз домовитися з перевізниками?... Залишається сподіватися, що місцеві ради не зволікатимуть і таки вирішать проблему, як це вже зробили у Каховці.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину