Pik
Сьогодні, 23 Січня 2021
20.03.2017
387
0

На Херсонщине активисты помогали лесхозу высаживать лес (фото)

О том, что Олешковском лесхозе активисты помогали на выходных высаживать лес, написал на своей страничке в Фейсбук Владимир Шелудько (областная организация Партии Зеленых Украины), передает ПИК.
«Першу половину дня присвятили лісовій справі, разом з сотнями добровольців з Олешек, Херсону і навіть Одеси допомогали Олешківському лісгоспу садовити саджанці сосни», написал Шелудько.

в Олешковском лесхозе высаживали лес


«Спочатку молитва, щоб було достатньо вологи та в міру непекучого сонця щоб крихітному росточку прижитися. А вже потім разом з громадою та поліціянтами помолимось, щоб не було пожеж. До речі в великому гурті чоловіків які садовили саджанці з саджальними мечами Колесова був і начальник Олешківського райвідділу поліції», - написал активист в своем комментарии.

в Олешковском лесхозе высаживали лес


«Сьогодні зранку, разом з сотнями інших людей с дружиною та онукою садовили ліс, а вже в вечері навіяло повернутися в часі в листопад 2007 року, коли саме в цих кварталах, де ми працювали сьогодні, лісівники з усієї України прибирали горілий ліс і готували площі під відновлення», - поделился В.Шелудько.

в Олешковском лесхозе высаживали лес

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину