Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
30.09.2016
181
0

На форумі "Таврійські горизонти" представили новий перевантажувальний термінал

На форумі "Таврійські горизонти" представили новий перевантажувальний термінал

Сьогодні на Форумі Херсонщини «ТАВРІЙСЬКІ ГОРИЗОНТИ: співпраця, інвестиції, економічний розвиток» у місті Нова Каховка одним із доповідачем нового проекту виступив ВАДАТУРСЬКИЙ Олексій Опанасович - генеральний директор ТОВ СП "Нібулон". Він представив учасникам Форуму новий перевантажувальний термінал :
- Сьогодні буде закладено символічну капсулу у будівництво нового перевантажувального терміналу в Голопристанському районі.

вадат

Учасник міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти» і депутат Херсонської обласної ради Андрій Путілов розповів про найближчі плани розвитку найбільшого зернотрейдера України компанії "Нібулон" на Херсонщині:

- 1,5 мільярда гривень компанія «Нібулон» має намір інвестувати в будівництво терміналів в нашій області,- додав Путілов.

пут

Новий об'єкт планують закінчити вже на початку наступного року. Це результат роботи безпосередньо голови обласної адміністрації Андрія Гордєєва, який особисто супроводжував цей проект. Аналогічний елеватор у Вознесенську «Нібулон» побудували за три місяці.

Довідка : На будівництві терміналу в Херсонщині будуть задіяні 1500 будівельників. Після здачі в експлуатацію близько 100 осіб отримають робочі місця, а херсонські сільгосптоваровиробники зможуть по Дніпру доставляти свою продукцію.
Далі «Нібулон» має намір будувати термінал в Генічеському районі.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину