Pik
Сьогодні, 15 Вересня 2019
30.09.2016
173
0

На форумі "Таврійські горизонти" підписали ряд Меморандумів із представниками вітчизняного й іноземного бізнесу

На форумі "Таврійські горизонти" підписали ряд Меморандумів із представниками вітчизняного й іноземного бізнесу

В рамках проведення ІХ Міжнародного інвестиційного форуму «ТАВРІЙСЬКІ ГОРИЗОНТИ: співпраця, інвестиції, економічний розвиток», який проходить сьогодні, 30 вересня, у Новій Каховці, відбулось урочисте підписання Меморандумів про співпрацю та партнерство.
Так, після презентації потенціалу Херсонщини «Херсонщина - синергія перспектив» голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв підписав Меморандуми про співпрацю та партнерство з Генеральним директором товариства з обмеженою відповідальністю сільськогосподарського підприємства НІБУЛОН Олександром Вадатурським.
Було підписано Меморандум про співробітництво у сфері впровадження інвестиційного проекту «Створення готельно-апартаментного туристичного комплексу» із Почесним консулом Королівства Швеція в місті Каховка, почесним президентом товариства з обмеженою відповідальністю «Морські ворота» Карлом Стуреном.
Також були укладені домовленості між обласною державною адміністрацією з головою правління публічного акціонерного товариства акціонерного банку «Укргазбанк» Кирилом Шевченком, директором Китайської Торгової Асоціації Русланом Осипенком.
Меморандум підписали й із представниками Проекту Міжнародного торгового центру при ООН «Розвиток дорожньої карти ланцюга створення вартості для майбутнього плодовоовочевого сектора».
Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв підписав Меморандум із керівником програми Агентства США з міжнародного розвитку DOBRE Бері Рідом , який запропонувало Херсонщині програму сприяння утворення й розвитку самостійних територіальних об`єднань.
У сфері розвитку індустрії торгівлі Херсонської області були укладені домовленості із ТОВ «БУДХАУС ГРУПП», а також членом правління громадської спілки «Фонд розвитку та інновацій житлово-комунального господарства» Ярославом Жилкіним.
Для того, щоб реалізувати проект «Відновлення та будівництво нових іригаційних систем» в області, Андрій Гордєєв підписав Меморандум з директором товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО - ТОРГІВЕЛЬНА ФІРМА «АГРО-ДІЛО» Ігорем Бучацьким.
В ході підписання домовленостей очільник області Андрій Гордєєв зазначив:
«Завдяки злагодженій та системній роботі обласної влади з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу найближчим часом запланована реалізація цілого ряду нових проектів. Саме тому для підтвердження спільних намірів подальшого співробітництва ми укладаємо угоди й підписуємо Меморандуми. Разом ми зможемо покращити інфраструктуру Херсонщини, створити додаткові робочі місця й зробити життя людей відповідним до європейських стандартів».

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину