Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
28.07.2016
115
0

На екологію Херсона зібрали 1,8 млн гривень

На екологію Херсона зібрали 1,8 млн гривень

З початку року херсонські платники екологічного податку сплатили до бюджетів усіх рівнів майже 1,8 млн грн цього податку. У середньомісячному виразі це близько 300 тис. гривень.

Зазначимо, що із зазначеної суми 810 тис. грн сплатили суб'єкти господарювання, які здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення. Стільки ж екологічного податку надійшло за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти міста. Ще 220 тис. грн сплачено за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях.

Зазначимо, що згідно із нормами Бюджетного кодексу України, надходження від екологічного податку мають бути використані виключно на природоохоронні заходи. Екологічний податок - це економічний важіль для компенсації негативного впливу на природу. Тож кошти, що надійшли до міського бюджету будуть використані в цілях благоустрою міста, на озеленення, охорону підземних вод Херсону, інвентаризацію об'єктів зеленого господарства та на інші екологічні програми нашого міста

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину