Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
01.10.2016
163
0

На адмінмежі громадянин Таджикистану за російські рублі намагався «купити» прикордонників

На адмінмежі громадянин Таджикистану за російські рублі намагався «купити» прикордонників

У Бердянському загоні й надалі продовжуються заходи із протидії корупційним проявам на адмінмежі. Як результат, із кожним днем зростає кількість відмов персоналу від неправомірної грошової винагороди. Уже з початку року прикордонники Бердянського загону зафіксували 63 випадки, коли громадяни намагалися вирішити «сумнівні» питання по перетину адмінкордону. У більшості випадків зловмисники користувались саме російською «валютою» - повідомляють у Прес - службі Бердянського прикордонного загону.
 
Так, учора до КПВВ «Чонгар» прибув громадянин Таджикистану. На прикордонний контроль він надав паспортний документ, попередньо вклавши туди 2000 рублів РФ. Таким чином, зловмисник намагався вирішити питання безперешкодного пропуску через адмінмежу.
Від пропозиції грошової винагороди військовослужбовець відповів відмовою. Відносно громадянина було прийнято рішення про заборону в'їзду на територію України терміном на 3 роки.
Наразі, до Національної поліції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст.369 ККУ (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину