Pik
Сьогодні, 12 Грудня 2019
08.10.2018
443
0

На зустрічі в облраді говорили про соціальну напругу та медогляди для освітян

На зустрічі в облраді говорили про соціальну напругу та медогляди для освітян

Представники обласної влади зустрілися за «круглим столом» з керівниками профспілкових організацій області, передає ПІК з посиланням на офіційний сайт облради. Мета зустрічі – вирішення нагальних питань та проблем працівників бюджетної сфери.

Перш за все, це проходження безкоштовних медичних оглядів працівниками закладів освіти обласного підпорядкування. На минулому тижні питання знайшло підтримку на засіданні постійної комісії з питань міжнаціональних відносин, культури, науки, освіти, курортно-туристичної діяльності, яка рекомендувала Херсонській обласній державній адміністрації передбачити у проекті обласного бюджету на 2019 рік необхідний фінансовий ресурс. Питання виноситиметься на розгляд чергової сесії.

Ще одне питання, яке хвилює освітян, це діяльність комунального підприємства «Санаторій-профілакторій» Херсонської обласної ради. За словами директора Департаменту освіти, науки та молоді, депутата обласної ради Євгена Криницького, питання стосовно повноцінної роботи закладу має бути врегульоване наприкінці поточного року. А вже з січня 2019 року санаторій-профілакторій запрацює в штатному режимі. У той же час, він звернув увагу на фінансову сторону питання. Херсонська обласна рада буде співфінансувати певний відсоток від загальної суми, основне фінансове зобов’язання лягатиме на місцеві ради.

Також мова йшла про  низьку заробітну плату, зокрема, в системі професійної (професійно-технічної) освіти. З  1 січня 2018 року педагогічним працівникам професійно-технічних закладів підвищено заробітну плату на 10%, тоді як оплата праці педпрацівників, які викладають дисципліни циклів професійно-теоретичної підготовки, соціально-економічної підготовки, проводять уроки практичного та виробничого навчання, залишилася на тому ж рівні. У зв’язку з цим, профспілки звернулися до обласної влади з проханням владнати ситуацію, через яку у колективах навчальних закладів зросла соціальна напруга. Питання передано на опрацювання та вивчення фінансової сторони профільному департаменту облдержадміністрації.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину