Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2019
22.08.2018
1072
0

На засіданні Уряду прийняли важливе для Херсонщини розпорядження

На засіданні Уряду прийняли важливе для Херсонщини розпорядження

На сьогоднішньому засіданні Уряду було прийняте Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про погодження передачі цілісних майнових комплексів комунальних закладів освіти у державну власність», передає ПІК з посиланням на інформацію, оприлюднену у Фейсбук нардепом Олександром Співаковським.

«Черговий крок до об’єднання зроблено! На сьогоднішньому засіданні Уряду було прийняте Розпорядження Кабінету Міністрів України “Про погодження передачі цілісних майнових комплексів комунальних закладів освіти у державну власність“, яким погоджено передачу з 1 січня 2019 р. цілісного майнового комплексу комунального вищого навчального закладу "Бериславський педагогічний коледж імені В. Ф. Беньковського" та цілісного майнового комплексу Генічеського медичного училища у державну власність з віднесенням їх до сфери управління Міністерства освіти і науки України», - повідомив нардеп.

«З нетерпінням чекаємо підписання та реєстрації цього надзвичайно важливого документу. Наступний крок – це підготовка відповідного рішення про приєднання цих закладів освіти до Херсонського державного університету як структурних підрозділів, як це і було вирішено трудовими колективами зазначених закладів освіти» - написав Співаковський.

Читайте також: 

У ХДУ готуватимуть медиків

Генічеське медучилище увійде до складу ХДУ

Херсонська облрада: Злити чи реорганізувати – 2

file_1

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину