Pik
Сьогодні, 05 серпень 2020
18.12.2018
1111
0

На виконкомі у Херсоні затвердили тариф «з душком»

На виконкомі у Херсоні затвердили тариф «з душком»

Виконком міської ради 18 грудня підтримав рішення про встановлення тарифу на послуги із вивезення рідких побутових відходів на території Херсона, передає ПІК.

«Згідно закону України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про відходи» було проведено конкурс, тепер за процедурою потрібно затвердити переможця з ціною для населення, а також для інших установ», - пояснив Олексій Войтенко, директор міського департаменту житлово-комунального господарства.

«А хто там у конкурсі цьому переміг, Бодурдінов?», - уточнив міський голова Миколаєнко. «Так, мабуть, так. - сказав Войтенко. – Це ж був конкурс, в якому був переможець. Вони надавали розрахунки, які перевіряли».

На виконкомі не  прозвучала інформація, чи є у переможця конкурсу достатньо асенізаційних машин для того, щоб вивозити рідкі відходи з приватного сектора по всьому місту.

Нагадаємо, ПІК розповідав про ситуацію, що склалася довкола конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів у приватному секторі.

Оскільки переможець конкурсу не мав необхідної кількості техніки для вивезення рідких відходів з території приватного сектору по всьому місту, у Херсонводоканалі прийняли рішення приймати відходи від підприємців, що раніше працювали у цьому бізнесі, поки питання не врегулюють.  Підприємці, що «пролетіли», в свою чергу, переконували – конкурс провели так тихенько, щоб змусити їх піти у субпідряд до переможця. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину