Pik
Сьогодні, 20 Июля 2018
19.12.2017
519
0

На сесії будуть серйозні дебати?

На виконкомі підтримали проект бюджету Херсона на 2018 рік (доповнено)

На засіданні виконкому Херсонської міської ради 19 грудня погодили проект рішення міської ради «Про міський бюджет на  2018 рік»  та проголосували за те, щоб винести його на розгляд  сесії міської ради, передає ПІК

У ході обговорення спочтаку прозвучала пропозиція не розглядати проект бюджету, бо він ще недопрацьований, крім того, його ще той момент розглядала бюджетна комісія. 

Як підкреслив, у свою чергу,  міський голова Володимир Миколаєнко, те, "що розглядає бюджетна комісія, та інформація, що я отримав, мене особисто не влаштовує...Мене не влаштовує те, що сьогодні пропонує бюджетна комісія, тому якщо в такому вигляді буде прийнятий, як пропонує бюджетна комісія, то я буду визначатися чи підписувати, чи не підписувати такий бюджет".

До обговорення згодом приєднався Руслан Рубан, голова бюджетної комісії. Депутат   повідомив: тільки що закінчила роботу бюджетна комісія і в цілому проголосувала збалансований бюджет.

Згодом на запитання: чи пропонують членам виконкому голосувати проект з врахуванням пропозицій бюджетної комісії, міський голова зауважив: «Ми голосуємо те, що було роздано членам виконкому».

У результаті дебатів, Руслан Рубан все ж  представив напрацювання бюджетної комісії. "Я пропоную все ж заслухати. І пропоную поставити на голосування два варіанти",- сказав голова бюджетної комісії. 

«Я думаю, що дуже багато раціонального бюджетна комісія напрацювала», - все ж відзначив Миколаєнко. Будемо входити в перемовини, підкреслив він.

«Я ставлю пропозицію Руслана Івановича як доповнення на розгляд в сесійній залі», - запропонував міський голова. Але це рішення не пройшло.  

Відповідно, на сесії міської ради навколо проекту можуть виникнути серйозні дебати.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину