Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
30.09.2019
812
0

На виконкомі міськради проігнорували лист щодо грабіжницького використання бюджетних коштів

На виконкомі міськради проігнорували лист щодо грабіжницького використання бюджетних коштів

Сьогодні відбулося позачергове засідання виконкому Херсонської міської ради. Під час погодження його порядку денного член виконкому Мамедов Садіяр звернув увагу міського голови на запит, який було направлено ще 27 вересня на його ім’я щодо недопущення недоцільного, неефективного використання коштів міського бюджету,- інформує ПІК.

Однак, пан Миколаєнко практично проігнорував депутатське звернення і сказав, що лист буде передано на розгляд депутатської комісії.

У листі йдеться про закупку автобусів марки «ЕТАЛОН» на суму 35 358 058,00 (тридцять п’ять мільйонів триста п’ятдесят вісім тисяч п’ятдесят вісім) гривень у кількості 16 штук, які є не якісними та непридатними для використання їх в перевезеннях пасажирів маршрутами міста у ТОВ "ТД "ЕТАЛОН АВТО" за результатом проведення відкритих торгів. І ще одна вагома деталь - це проведення оплати за автобусаи протягом 10 банківських днів з дати підписання видаткових накладних по кожному етапу поставки. Такі одноразові значні виплати практично відкритий грабунок міського бюджету міста, а значить – херсонців.

Члени виконкому Херсонської міськради у листі запропонували меру міста альтернативне вирішення проблеми - це фінансовий лізинг. Головною перевагою фінансового лізингу є невеликі за розміром щомісячні платежі, що ніяк не позначиться на міському бюджеті міста. Даною пропозицією вже скористались такі великі міста, як Київ, Львів, Одеса, Миколаїв та Запоріжжя на вигідних умовах фінансового лізингу придбали автобуси марки «MAЗ», так як на ринку  надання таких послуг існує безліч пропозицій про надання в лізинг, саме автобусів марки «MAЗ». 

Та здається членів виконкому не чують у міськраді і намагаються якнайшвидше завершити розпочату справу і просто отримати відкат.

На скільки відповідально вивчатиме депутатська комісія запит, не ясно. Як вирішиться доля херсонської казни, також. Обібрати під кінець року бюджет до нитки – злочин, безсовісне марнотратство.

До уваги херсонців ще така інформація. У ході вивчення якості автобусів, які будуть закуплені Управлінням транспортної, дорожньої інфраструктури і зв'язку Херсонської міської ради, аналізу ринку автоперевезень, вивчаючи відгуки та власників автобусів стає ясно, що автобуси марки «ЕТАЛОН» ніколи не відрізнялись своєю надійністю та комфортністю. До того ж, постійний дефіцит автозапчастин на «ЕТАЛОН» заперечує доцільність їх закупівлі.

Натомість Автобуси марки «MAЗ» мають репутацію комфортабельних та надійних транспортних засобів. Вони досить поширені в нашій країні і проблем з пошуком автозапчастин на них немає.

Якщо лист членів виконкому з цього питання буде проігноровано остаточно, це напряму означатиме, що в міськраді відкрито плюють на права та охоронювані законом інтереси громади міста Херсона.

 

 

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину