Pik
Сьогодні, 24 Октября 2018
09.10.2018
573
0

На вихідних у Херсоні перекриють рух транспорту

На вихідних у Херсоні перекриють рух транспорту

13-14 жовтня у Херсоні перекриватимуть рух транспорту, повідомляє Управління громадських зв’язків Херсонської міськради, передає ПІК.

13 жовтня, з 10.00 до 13.00, під час проведення свята «Естафета морських поколінь» рух буде перекрито за маршрутом святкового ходу курсантів: вул. Небесної сотні (від вул. Небесної сотні, 25 до  вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії) –  вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії (від вул. Небесної сотні до пл. Свободи) – пл. Свободи (від вул. 295 Херсонської стрілецької дивізії до просп. Ушакова) –  просп. Ушакова (від пл. Свободи до вул. Перекопської) – вул. Перекопська (від просп. Ушакова до вул. Дружби) – вул. Дружби, від вул. Перекопської, а також на набережній Генерала О. Федорова, в районі парку Слави, біля могили Невідомого солдата.

14 жовтня, під час урочистого молебню з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва, рух транспорту перекриватимуть з 15.00 до 16.00 за маршрутом: Свято-Духівський кафедральний собор (вул. Преображенська, 36) – Покровський сквер  (вул. Рішельєвська), а також на вулицях, прилеглих до Покровського скверу.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину