Сьогодні, 23 Листопада 2017
05.10.2017
166
0

На виборах в ОТГ тренд - позапартійність

4 жовтня завершилася реєстрація кандидатів на голови об’єднаних громад та кандидатів у депутати об’єднаних громад, перші вибори у яких пройдуть 29 жовтня, передає ПІК.

Загальна тенденція по 10 громадам Херсонської області, в яких відбудуться вибори, це позапартійність більшості кандидатів. Наприклад, на 26 виборчих округів перших виборів у Станіславську ОТГ Білозерського району зареєструвалося 114 кандидатів у депутати. Більшість з них в анкетах вказали, що вони безпартійні, але є й представники Опозиційного блоку, «Батьківщини», БПП «Солідарність», Аграрної партії та партії «Наш край».

На голову Станіславської об’єднаної громади зареєструвалися 5 кандидатів, у тому числі діючі сільські голови Станіслава та Широкої Балки – Володимир Желуденко та Іван Самойленко відповідно.

Читайте також: Серед кандидатів на виборах ОТГ на Херсонщині переважають самовисуванці

Також «на голів» зареєструвалися Стасюк Тетяна Миколаївна, Волошин Федір Євгенович, Шендерівський Сергій Васильович. У Білозерській ОТГ на 26 округах зареєструвалися 174 кандидати у депутати. Головою об’єднаної Білозерської громади хочуть стати 7 кандидатів, у тому числі діючі голови Білозерки та Томиної Балки – Олександр Царюченко та Антоніна Чередник відповідно.

Також на посаду селищного голови балотуються Альона Зелінська, Стецевич Дмитро, Козаков Микола, Кириленко Наталя, Почтаренко Олег.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1117
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1022
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину