Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
06.04.2018
1099
0

На узбережжях Чорного та Азовського морів прикордонники виявили 7 браконьєрів

На узбережжях Чорного та Азовського морів прикордонники виявили 7 браконьєрів

За дві доби прикордонники Херсонського та Бердянського загонів загону виявили незаконно добуті водні живі ресурси на суму більше 50 тисяч гривень та 7 браконьєрів.

Про це повідомляє Азово-Чорноморське регіональне управління Держприкордонслужби, передає ПІК.

Так, 4 квітня, прикордонники відділу «Очаків» виявили громадянина України, який в районі населеного пункту Чорноморка забороненим знаряддям наловив півтори тисячі креветок, а також атерини, бичка на загальну суму більше 10 тисяч гривень.

А учора, вже військовослужбовці відділу «Скадовськ» виявили в районі населеного пункту Новоукраїнка двох громадян, які здійснювали вилов ятером креветочним. У громадян нарахували майже 20 тисяч креветок, атерини, бичка на суму більше 40 тисяч гривень.

Прикордонники склали на громадян адміністративні протоколи за порушення прикордонного режиму, а на місце події викликали представників рибоохорони та поліції.

А ось прикордонники відділу «Хорли» затримали громадянин України, який намагався розпочати вилов, використовуючи ятер на узбережжі Чорного моря в районі н.п. М. Горького.

Крім того, учора вночі прикордонники відділу «Приморськ» Бердянського загону під час спільного патрулювання з інспектором Азоврибоохорони, використовуючи тепловізійнийприлад, виявили трьох осіб, які займались незаконним виловом в районі населеного пункту Орлівка. За допомогою сітки жителі Приморського району виловили більше десятка рибин піленгасу, чим нанесли шкоди державі на суму понад 7 тисяч гривень. По даному факту на місце були викликані компетентні органи для подальших правових рішень.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину