Pik
Сьогодні, 19 Июля 2018
Гаряча новина
14.12.2017
507
0

На фермі знищено наявне поголів'я свиней у кількості 186 голів

На тваринницькій фермі на Херсонщині – спалах АЧС

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області повідомляє про спалах африканської чуми свиней (АЧС) на тваринницькій фермі приватно-орендного сільгосппідприємства агрофірми «Мир» с. Горностаївка, Горностаївської сільської ради, Новотроїцького району.

Про це передає ПІК з посиланням на офіційний сайт ОДА.

З цього питання сьогодні під головуванням заступника голови ОДА Євгена Рищука відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при ОДА.

За інформацією власника агрофірми, на тваринницькій фермі «Мир» безкровним методом знищено наявне поголів'я свиней у кількості 186 голів та спалено на її території.

З метою координації заходів з ліквідації та недопущення поширення АЧС 13 грудня проведено засідання ДНПК при Новотроїцькій районній державній адміністрації «Про накладання карантину щодо африканської чуми свиней в агрофірми «Мир» та затверджено «План заходів щодо недопущення поширення та ліквідації африканської чуми свиней на території Новотроїцького району».

Визначено межі епізоотичного осередку, зони захисту, зони нагляду та виставлено 2 ветеринарно-поліцейські пости. Всі ґрунтові шляхи переорано.

Питання потребує додаткового розгляду та вивчення, тому наступне засідання комісії відбудеться 15 грудня.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину