Pik
Сьогодні, 24 Травня 2019
04.05.2018
496
0

На території Чорноморського біосферного заповіднику промишляли браконьєри

На території Чорноморського біосферного заповіднику промишляли браконьєри

На Херсонщині, під час рейду по Тендрівській косі на території Чорноморського біосферного заповіднику, поліція запобігла завданню збитків водним ресурсам країни на суму понад 7,5 мільйонів гривень.

Про це передає ПІК з посиланням на офіційний сайт Національної поліції.

У рамках операції «Нерест» співробітники водної поліції на території Чорноморського біосферного заповіднику виявили браконьєрські сітки та ятері з живою рибою та іншими цінними представниками фауни. Поліцейські встановлюють власників вилученого майна для притягнення їх до відповідальності.

2 травня, під час рейду по Тендрівській косі на Херсонщині поліцейські виявили та вилучили знаряддя браконьєрського промислу - 56 креветкових ятерів та понад кілометр рибальських сіток.

На цей час власники вилученого майна встановлюються для подальшого притягнення до відповідальності. Також поліцейськими встановлено, що на момент рейду охорона водних ресурсів заповідної зони не здійснювалась.

У сітки зловмисників потрапили 450 скатів, понад півтори тони креветок, 200 бичків, 100 крабів, 48 калканів, дві білуги та осетер. Частина виловлених видів внесені до Червоної книги України.

Правоохоронці звільнили та випустили у море всі водні живі ресурси. Відтак водна поліція запобігла завданню збитків екофонду країни на суму понад 7,5 мільйонів гривень.

 

vodnapolice(3)

vodnapolice(4)

vodnapolice(2)

vodnapolice(1)

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину