Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2020
20.09.2018
565
0

На «Таврійських горизонтах» представлять 10 бізнес ідей та інвестиційних проектів АПК

На «Таврійських горизонтах» представлять 10 бізнес ідей та інвестиційних проектів АПК

Більше 10 бізнес ідей та інвестиційних проектів агропромислового напряму з Херсонщини буде презентовано на форумі "Таврійські горизонти" завтра у Києві.

Про це написав у Фейсбук директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр Паливода, передає ПІК.

«Завтра стартує 11-й інвестиційний форум «Таврійські горизонти», який цього року вперше проходитиме в м. Київ. На форумі буде представлено господарсько-економічний потенціал Херсонської області. Особливо велику цікавість потенційних інвесторів викликає дискусійна платформа агропромислового комплексу Херсонщини. На цій панелі ми представлятимемо потенціал нашого аграрного сектору, зокрема буде презентовано 10 ідей для організації бізнесу на території Херсонської області по напрямках: переробка плодоовочевої та ягідної продукції, розбудова тепличного господарства, тваринництво та виробництво нішевої продукції. Всі пропозиції представлятимуться разом з потенційними інвестиційними майданчиками для їх реалізації», - йдеться у повідомленні.

Крім того, свої інвестиційні проекти в рамках агропромислової дискусійної платформи представлятимуть ТОВ Плодоовочевий комбінат «Херсон», ТОВ «Роздольне», НВП «5 елемент», «Центр промислового горіхівництва та виноградарства», Інститут тваринництва степових районів «Асканія-Нова», група компаній Agrofusion.

Також на форумі буде представлена продукція провідних екпортоорієнтованих підприємств області: АФ Радгоп «Білозерський» (вино, фрукти), ТОВ «Наш продукт» (томатна паста, овочева консервація), ТД «Таврия» (коньяк, вино), ТМ «Пані Крістіна» (консервація), ТМ «Бон Херсон» (консервовані овочі та соки), ВАТ «Новокаховський маслозавод» (сири), Інститут зрошуваного землеробства (насіння зернових та технічних культур) та Інститут південного овочівництва і баштанництва (баштанні).

Як раніше передавав ПІК, на «Таврійських горизонтах» презентують проекти концесії ХМТП та аеропорту «Херсон».

file

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину