Pik
Сьогодні, 16 серпень 2018
21.09.2017
117
0

На Таврійських горизонтах оголосять результат конкурсу стартапів

На "Таврійських горизонтах" оголосять результат конкурсу стартапів

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв повідомив, що на Х Міжнародному форумі "Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток",  який відбудеться 29 – 30 вересня у м. Нова Каховка, оголосять переможців конкурсу стартапів, передає ПІК

Про це голова ОДА розповів сьогодні, 21 вересня, спілкуючись з представниками місцевих громад у ході інспектування початку капітального ремонту ділянки дороги Білозерка – Розлив.

Читайте також: Якщо хтось із громад буде чухатися – його обійдуть інші

Він закликав об’єднуватися в ефективні команди і думати наперед. Питання ефективності не в самій реформі децентралізації, а в команді, яка прийшла в ОТГ – відзначив Гордєєв.

«У нас буде форум 29 вересня ("Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток"  – ред.) , запрошені голови РДА, райрад, громади, в тому числі будуть і нові громади. І там уже буде результат конкурсу стартапів.  Я вам скажу, 250 тисяч гривень ми розподілили вже, вже там є переможці. Нібито бажаючих має бути – вже є 14 ОТГ у нас, але заявок подали лише 5. Ніхто не хоче рухатися. Тому це питання лише в вашій компетенції та амбіціях», - відзначив Гордєєв. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину