Сьогодні, 19 Жовтня 2017
21.09.2017
144
0

На Таврійських горизонтах оголосять результат конкурсу стартапів

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв повідомив, що на Х Міжнародному форумі "Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток",  який відбудеться 29 – 30 вересня у м. Нова Каховка, оголосять переможців конкурсу стартапів, передає ПІК

Про це голова ОДА розповів сьогодні, 21 вересня, спілкуючись з представниками місцевих громад у ході інспектування початку капітального ремонту ділянки дороги Білозерка – Розлив.

Читайте також: Якщо хтось із громад буде чухатися – його обійдуть інші

Він закликав об’єднуватися в ефективні команди і думати наперед. Питання ефективності не в самій реформі децентралізації, а в команді, яка прийшла в ОТГ – відзначив Гордєєв.

«У нас буде форум 29 вересня ("Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток"  – ред.) , запрошені голови РДА, райрад, громади, в тому числі будуть і нові громади. І там уже буде результат конкурсу стартапів.  Я вам скажу, 250 тисяч гривень ми розподілили вже, вже там є переможці. Нібито бажаючих має бути – вже є 14 ОТГ у нас, але заявок подали лише 5. Ніхто не хоче рухатися. Тому це питання лише в вашій компетенції та амбіціях», - відзначив Гордєєв. 

Новини по темі

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

17.10.2017
325
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"
16.10.2017
823
0
Фоторепортаж
Яка вона херсонська осінь? (фото)

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину