Pik
Сьогодні, 09 серпень 2020
18.10.2019
518
0

На стрілецькому полігоні ГУНП Херсонщини відбувся Чемпіонат правоохоронців зі службового двоборства

На стрілецькому полігоні ГУНП Херсонщини відбувся Чемпіонат правоохоронців зі службового двоборства

Майстерність у влучній стрільбі з табельної зброї та витривалість у кросі демонстрували 12 команд: обласного главку поліції, кустових відділів поліції, поліцейських спецпідрозділів, в/ч 3056 Національної гвардії України, прикордонної служби, Управління патрульної поліції та Херсонського факультету ОДУВС,- передає ПІК.

Ясна тепла погода і свіже повітря сприяли учасникам чемпіонату продемонструвати всебічну підготовку у влучній стрільбі по мішенях з табельної зброї та швидкому бігу. Кожну команду представляли три спортсмени, які бігли крос 3000 метрів зі стрільбою з табельної зброї: по п’ять пострілів з положення стоячи в грудну мішень після подолання першого та другого кілометрів дистанції. Незважаючи на велике навантаження, спортсмени впоралися з усіма завданнями, показали швидкість та високий рівень володіння зброєю.

За результатами змагань Чемпіонату зі службового двоборства перше місце зайняла команда Головного управління Національної поліції в Херсонській області. Друге місце, лише з невеликою різницею в балах, посіла команда управління «КОРД». Третє місце вибороли учасники команди Управління патрульної поліції. 

Переможцям та призерам змагань головний поліцейський області Олександр Прокудін вручив кубки, медалі та грамоти. Він побажав спортсменам постійного удосконалення їх майстерності та подальших перемог. А начальник УКЗ ГУНП Микола Кучерявий зазначив, що рівень чемпіонату з кожним роком зростає і висловив сподівання, що вже наступного, 2020 року, чемпіонат зможе прийняти більшу кількість команд, а учасники продемонструють кращі результати.

 

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину