Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2020
20.10.2018
570
1

На стихійному ринку у Бериславському районі виявлені чисельні порушення

На стихійному ринку у Бериславському районі виявлені чисельні порушення

Під час проведення позапланової перевірки ТОВ «Старт», ринок стихійної торгівлі у с. Веселе Бериславського району на 59 км автодороги Р-47 Херсон-Генічеськ, були виявлені чисельні порушення, повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, передає ПІК.

«Під час перевірки ринку було встановлено, що вимоги припису Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, на жаль, не виконані по жодному з пунктів, а саме – проводиться функціонування ринку без експлуатаційного дозволу, за відсутності акредитованої лабораторії, реалізується продукція домашнього приготування (гриби консервовані та сушені, риба сушена, копчена, в’ялена, домашні кулінарні та кондитерські вироби без дотримання вимог температурного режиму, а то і взагалі на відкритих прилавках біля самої дороги). Всі ці продукти реалізуються без будь-якої супровідної документації, результатів відповідних досліджень, з порушенням умов зберігання та реалізації, що несе загрозу життю та здоров’ю населення», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час перевірки керівник ринку був відсутній, а представник адміністрації без попередження залишила своє робоче місце через 10 хвилин після початку обстеження.

За результатами проведеної перевірки було складено протокол про порушення вимог Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», а також про порушення вимог санітарного законодавства. Протокол та всю супровідну документацію було відправлено на розгляд до Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області. 

Новини по темі

Коментарі

Покупець, 23.10.2018
О, тільки побачили! З цього ж перевіряльники й кормляться

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину